1. Dziękuję za prace przy porządkowaniu gałęzi na placu.
 2. Scholę dziecięcą i chłopców przygotowujących się do służenia zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 11.00.
  Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania zapraszam w sobotę na Mszę św. o godz. 10.00 i spotkanie.
 3. Dzisiaj modlimy się za całą naszą wspólnotę parafialną i za wszystkich, którzy nam pomagają. Taca przeznaczona jest na fundusz budowlany. Bóg zapłać.
 4. Pamiętajmy o udziale w nabożeństwach Wielkopostnych:
  Droga krzyżowa w piątek o godz. 18.30, Gorzkie żale – niedziela 10.30.
 5. W ramach rekolekcji Wielkopostnych zapraszam wszystkich do zaplanowania obecności na Trzech Świętych Dniach – Triduum Paschalne – Wielki Czwartek – godz. 18.00, Wielki Piątek – 19.00, Wielka Sobota – 20.00 – Udział w liturgii tych dni pozwoli przygotować się do właściwego przeżywania Świąt Wielkiej Nocy.
 6. Przy wyjściu znajdują się świece i Baranki Wielkanocne – ofiary składane przy tej okazji są naszym wsparciem dla ubogich w ramach działań Caritas.
 7. Imieniny: Cypriana, Marcelego, Konstantyna, Benedykta, Ludosława, Bernarda, Grzegorza, Bożeny, Krystyny, Leona, Matyldy, Klemensa, Ludwiki, Izabeli, Hilarego.
 8. Powierzam Was wstawiennictwu naszego patrona bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i Matki Najświętszej.
 9. Bóg zapłać za Waszą obecność i wspólną modlitwę.
  Ks. Sylwester Marcula – proboszcz,

  INFORMACJE DIECEZJALNE:
 • Koncert pt. DEKALOG – kantata pod dyrekcją kompozytora, Igora Jankowskiego – odbędzie się w sobotę 16 marca o godz. 17.00 w parafii MB Różańcowej.
  Wystąpią przedstawiciele wielu środowisk muzycznych z naszego województwa.
 • W parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Szczecinie – Kijewie w sobotę 16 marca br. o godz. 17.00 spotkanie z Boskim Obliczem z Manoppello.
 • Klerycy AWSD w Szczecinie wraz z uczniami KLO w Szczecinie zapraszają na „Misterium Pasyjne”, które odbędzie się 15, 16, 17 marca br. (piątek, sobota, niedziela) o godz. 20.00 w kościele seminaryjnym ul. Papieża Pawła VI nr 2.
 • 24 marca obchodzimy 80 rocznicę męczeńskiej śmierci bł. Rodziny Ulmów, a 25 marca Dzień Świętości Życia. W wielu miejscach Polski organizowane są w tym czasie pogrzeby Dzieci Nienarodzonych.
  Zapraszamy do wspólnej modlitwy rodziców po stracie dzieci i wszystkich wiernych, którzy pragną dzielić z nimi żałobę po stracie dziecka.