VI Niedziela zwykła

1.Bardzo dziękuję za zrobienie krzyża i umieszczenie go na dachu prezbiterium. Mam nadzieję, że patrząc z daleka nikt już nie ma wątpliwości, że tutaj jest kościół.  
2.Dziękuję za porządki w przygotowaniu kaplicy do niedzieli i dbanie o codzienność w naszym Domu Bożym. Dziękuję za dostrzeganie wielu potrzeb w naszym kościele – dziękuję za dodatkowe ofiary przeznaczone na ogrzewanie.
3.Dziękuję za prowadzenie i zapraszam do wspólnej, codziennej modlitwy Różańcowej w intencji Ojczyzny (oraz o szybką kanonizację ks. Jerzego Popiełuszki, za rodziny, za naszą parafię i w intencjach własnych). Różaniec odmawiany jest: – w dni powszednie o 17.30, – w niedzielę i uroczystości przed Sumą parafialną czyli o godz. 10.45.  
4.W tym tygodniu Msz św.: sobota  – 18.00   Msza Trydencka: sobota – 19.00   W przyszłą niedzielę: SUMA PARAFIALNA o godz. 11.00. MSZA TRYDENCKA o godz. 16.00.  
5.Kalendarz Liturgiczny: • poniedziałek (14 II) – święto św. Cyryla Mnicha i Metodego biskupa – Patronów Europy. Dzień modlitw za narody słowiańskie.
6.W tym tygodniu imieniny: Grzegorza, Katarzyny, Cyryla, Metodego, Walentego, Jowity, Faustyna, Danuty, Julianny, Daniela, Aleksego, Zbigniewa, Łukasza, Szymona, Konstancji, Konrada, Marcelego.
7.Wszystkich jubilatów i solenizantów tego tygodnia oraz  wszystkich ludzi pracy zawierzamy wstawiennictwu bł. Ks. Jerzego i Matki Najświętszej. Niech Wam błogosławi Bóg Jeden w Trzech Osobach.  
8.Bóg zapłać za wszelkie gesty życzliwości, za modlitwę, wsparcie materialne i każde dobro, którego od Was doświadczam.

INFORMACJE DIECEZJALNE:
 

Sanktuarium Dzieci Fatimskich na os. Kasztanowym w Szczecinie zaprasza na Uroczystości Odpustowe, którym w sobotę, 26 lutego br., przy udziale Ks. Biskupa Henryka Wejmana, będzie przewodniczył o. Samuel Paweł Pacholski OSPPE, przeor Jasnej Góry.

Uprzejmie informujemy, że Archidiecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę odbędzie się w piątek, 8 kwietnia 2022 r.
W sprawie wyjazdu maturzyści kontaktują się ze swoimi katechetami.


W sobotę, 26 lutego br., o godz. 10.00 w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie, Ks. Biskup Henryk Wejman udzieli święceń diakonatu dwóm klerykom Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.