1. Ofiarami składanymi dzisiaj na tacę wspieramy dzieło budowy – jesteśmy na etapie zakończenia projektu domu parafialnego, w którym będzie znajdowała się tymczasowa kaplica. Bóg zapłać za zrozumienie, życzliwość i ofiarność.
 2. W poniedziałek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. – 8.00 – Msza Trydencka, 9.30 – suma parafialna. Po Mszach św. poświęcenie wianków
  z kwiatów, ziół, owoców, warzyw.
  102 rocznica Cudu nad Wisłą – Bitwy Warszawskiej. Przez wstawiennictwo Matki Najświętszej będziemy polecali naszą Ojczyznę.
 3. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek (15 VIII) – uroczystość Wniebowzięcia NMP
  • środa (17 VIII) – wspomnienie św. Jacka prezb
  • sobota (20 VIII) – święto św. Bernarda op dK
 4. Planujemy pielgrzymkę do Częstochowy (Torunia, Warszawy) w dniach 22-24 września. Koszt pielgrzymki ok. 500,00 zł. (2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, ubezpieczenie, podróż) – zapisy po Mszach św. przez wpłatę zaliczki 200,00 zł.
 5. Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Julianny, Rocha, Stefana, Joachima, Jacka, Ilony, Bronisława, Heleny, Bolesława, Juliana, Bernarda, Samuela.
 6. Wszystkich jubilatów i solenizantów tego tygodnia oraz wszystkich ludzi pracy zawierzamy wstawiennictwu bł. Ks. Jerzego i Matki Najświętszej. Niech Wam Bóg błogosławi.
 7. Bóg zapłać za Waszą obecność i modlitwę.
  Ks. Sylwester Marcula – proboszcz
  OGŁOSZENIA DIECEZJALNE:
  1. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, która odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia br. Inauguracja pielgrzymki nastąpi we wtorek podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym.
  2. Zapraszamy do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych, które odbędą się w niedzielę, 28 sierpnia, przy kościele pw. św. Jadwigi Królowej w Choszcznie. Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony rozpocznie się o godz. 15.15. Od 16.40 do 20.30 występy artystyczne, zabawa dożynkowa i degustacja potraw.