1. Składam serdeczne podziękowanie panu Grzegorzowi Kowalczykowi za prace w prezbiterium – ścianki i sufit zostały obłożone nowymi płytami i zyskały listwy wykończeniowe. Udało się także wywiercić otwór na wentylację.
  Bardzo dziękuję panu Grzegorzowi i pani Oli za zrobienie klęczników do przyjmowania Komunii Świętej – wiele czasu i pracy poświęcili przygotowując to wszystko. Proszę o modlitwę w intencji ich rodziny.
  Dziękuję także:
  – panu Antoniemu za pomoc przy układaniu krawężników chodnikowych,
  – Rodzicom dzieci przyjmujących dzisiaj I Komunię Świętą za dbałość o naszą kaplicę przed uroczystością.
 2. W tym tygodniu zapraszam codziennie na Mszę św. młodzież (z rodzinami) przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, którego udzieli ks. Bp Henryk Wejman w piątek podczas Mszy św. o godz. 17.00.
 3. Nabożeństwa majowe – Litania Loretańskiej ku czci NMP
  i Różaniec – pół godziny przed Mszą świętą.
 4. W tym tygodniu:
  • poniedziałek – święto – św. Andrzeja Boboli prezbitera i męczennika. Dzień imienin ks. Abpa Andrzeja Dzięgi. Pamiętajmy w naszych modlitwach
  o Solenizancie.
 5. W tym tygodniu imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Szymona, Sławomira, Weroniki, Eryka, Feliksa, Jana, Piotra, Celestyna, Bazylego, Bernarda, Aleksandra, Wiktora, Kryspina, Tymoteusza.
 6. Wszystkich jubilatów i solenizantów tego tygodnia oraz wszystkich ludzi pracy zawierzamy wstawiennictwu bł. Ks. Jerzego i Matki Najświętszej. Niech Wam Bóg błogosławi.
 7. Bóg zapłać za Waszą obecność i modlitwę.
  Ks. Sylwester Marcula – proboszcz