1. Przeżywamy II Niedzielę Wielkanocną (poświęconą Miłosierdziu Bożemu), która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. W przyszłą niedzielę ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć dzieła prowadzone przez Caritas w naszej Archidiecezji.
  Dzisiaj na godz. 15.00 zapraszam do wspólnej modlitwy. W Godzinie Miłosierdzia adorujmy Pana Jezusa i zawierzajmy się Bożemu Miłosierdziu.
  Zachęcam do wybrania białego lub czerwonego kwiatu, który możemy złożyć przy obrazie Jezusa Miłosiernego. Biały symbolizuje czystość intencji z jakimi przychodzimy do Jezusa Miłosiernego, a czerwony jest wyrazem miłości, którą chcemy Mu okazać.
 2. Szukamy ekipy budowlanej, która podejmie się budowy domu parafialnego. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają nasz fundusz budowlany.
 3. W przyszłą niedzielę będzie poświęcenie książeczek dla dzieci Pierwszokomunijnych – zapraszam dzieci i Rodziców na Mszę św. o godz. 11.00.
 4. Imieniny: Cecylii, Bernadety, Roberta, Rudolfa, Bogusławy, Adolfa, Tymona, Leona, Czesława, Agnieszki, Anzelma, Bartosza, Feliksa.
 5. Bóg zapłać za Waszą obecność i modlitwę.
  Ks. Sylwester Marcula – proboszcz,
 • W niedzielę, 23 kwietnia, odbędzie się w Szczecinie kolejny Marsz dla Życia, który pod hasłem „CYWILIZACJA ŻYCIA” o godz. 15.00 wyruszy z Jasnych Błoni do Archikatedry. Będzie on osobistym świadectwem w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Towarzyszyć nam będą słowa Świętego Jana Pawła II, który mówił do nas: „Szanuj, broń, miłuj życie i służ życiu – każdemu życiu ludzkiemu!”. Po Marszu dla Życia w Archikatedrze będzie Msza Święta z możliwością podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.”
  • W sobotę, 22 kwietnia br., odbędą się uroczyste obchody 78. rocznicy Forsowania Odry. Na Siekierkowskim Cmentarzu Wojennym 1. Armii Wojska Polskiego w Starych Łysogórkach o godz. 12.15 zostanie odprawiona Msza Święta, a o godz. 13.30 przy Pomniku Wdzięczności 1. Armii Wojska Polskiego odbędzie się Apel Poległych
  i ceremonia składania kwiatów. Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnej modlitwy.