1. Dziękuję za przygotowanie kaplicy do niedzieli.
2. Przeżywany Niedzielę Wniebowstapienia Pańskiego—niech dzisiejsze święto skłania nas do refleksji nad naszym dążeniem do nieba.
3. Za tydzień będziemy przeżywali Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zachęcam do codziennej modlitwy (do Ducha Świętego) przygotowującej nas do tej uroczystości.
4. Za tydzień na Mszy św, o godz. 11.00 będę dziekował Panu Bogu za powołanie do kapłaństwa—25 rocznica. Zapraszam do wspólnego świętowania tego jubileuszu. Po Mszy św. wspólne biesiadowanie przy grillu.
5. Rodziny dzieci przygotowujących się do I Spowiedzii Św. i Komunii Świętej zapraszam na 15 minutową adorację Najświętszego Sakramentu 19 maja (w dzień patronalny) od godz. 17.00 do 20.30. Pozostałe spotkania wg rozpiski.
6. Spotkanie rodziców i dzieci przezywających w tym roku pierwszą rocznicę Komunii Świętej odbędzie się 30 maja(sobota) o godz. 12.00. Serdecznie zapraszam.
7. 6 czerwca planujemy jednodniowy wyjazd na spływ kajakowy. Koszt spływu bez podróży ok. 100 zł. od osoby. Zapisy do 24 maja w zakrystii.
8. Można jeszcze się zapisać na wyjazd wakacyjny do Bańskiej Wyżnej, który odbędzie się od 16– 22 sierpnia. Zapisy przez wpłatę zaliczki 200 zł. od osoby.
9. Imieniny: Aleksandra Zaborniak, Alicja Sitarczyk, Lena Bogaczyk, Emilia Pietruszka, Iwona Chabiera,
urodziny: Małgorzata Pietruszka, Danuta Jasińska,
rocznica ślubu: Karol i Sandra Jędras, Marta i Wojciech Turbak,
10. Powierzam Was wstawiennictwu naszego patrona bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i Matki Najświętszej.
11. Bóg zapłać za Waszą obecność i wspólną modlitwę.
Ks. Sylwester Marcula – proboszcz,
***