1. Dziękuję za posprzątanie dekoracji komunijnych oraz za poskładanie namiotów.

2. Trwają prace budowlane. W ostatnich dniach wykonano kolejne elementy zbrojenia do fundamentów. Podłączono skrzynkę prądową i czekamy na jej uruchomienie. Oczekujemy także na przyłącze wodne.
Dziękuję za modlitwy w tych intencjach. Za tydzień – w drugą niedzielę miesiąca ofiarami złożonymi na tacę będziemy wspierali dzieło budowy.

3. Decyzją Rektora Arcybiskupiego Seminarium Duchownego kleryk Jakub Józefowicz dalsze przygotowanie do kapłaństwa będzie odbywał
w parafii pw. św. Stanisława bp m. Dziękując za Jego obecność w naszej wspólnocie parafialnej, życzymy, aby dobrze rozeznał swoje powołanie.

4. W tym tygodniu:
• poniedziałek (03 VII) – święto św. Tomasza Ap,
• czwartek (06 VII) – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej dz,
I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe powołania.
• piątek (07 VII) – I piątek miesiąca – wynagradzajmy NSPJ.
• sobota (08 VII) – wspomnienie św. Jana z Dukli prezb,

5. Imieniny: Jagody, Urbana, Eugenii, Jacka, Anatola, Tomasza, Malwiny, Elżbiety, Marii, Antoniego, Dominiki, Łucji, Estery, Metodego, Edgara, Eugeniusza.

6. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Marcin Marek Perek i Karolina Mucha – z naszej parafii, zamierzają zawrzeć związek małżeński. Jeśli ktoś wie o występujących przeszkodach między tymi osobami, zobowiązany jest w sumieniu powiadomić Proboszcza.

7. Bóg zapłać za Waszą obecność i modlitwę. Niech Bóg Wszechmogący obdarza Was i Waszych bliskich swoim błogosławieństwem.

Ks. Sylwester Marcula – proboszcz,