1.Bardzo dziękuję za pomoc w ratowaniu naszej kaplicy podczas wichury. Zakupiliśmy dodatkowe pasy, żeby wzmocnić dach w obydwu namiotach. Szczególne podziękowania dla pana Leonarda i Mieczysława oraz dla pani Jadwigi, Bogusi i Elżbiety.  
2.Dziękuję za prowadzenie i zapraszam do wspólnej, codziennej modlitwy Różańcowej w intencji Ojczyzny (oraz o szybką kanonizację ks. Jerzego Popiełuszki, za rodziny, za naszą parafię i w intencjach własnych). Różaniec odmawiany jest: – w dni powszednie o 17.30, – w niedzielę i uroczystości przed Sumą parafialną czyli o godz. 10.45.  
3.W najbliższym tygodniu:
– w sobotę – o 18.00 Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
– spotkanie kandydatów do Bierzmowania (z klas: 6, 7 i 8) w piątek po Mszy św. o 18.00.
– spotkanie osób, które chciałyby spróbować śpiewu w scholi parafialnej
– w sobotę o godz. 15.30.
– w przyszłą niedzielę – Msza św. za Ojczyznę. – spotkanie dzieci, które przyjmą I Komunię w tym roku w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.  
4.MSZE ŚWIĘTE w tym tygodniu
Msza święta: Poniedziałek, wtorek, piątek, sobota – 18.00  
Msza Trydencka: Poniedziałek, wtorek, piątek, sobota – 17.00  
W przyszłą niedzielę:
SUMA PARAFIALNA o godz. 11.00.
MSZA TRYDENCKA o godz. 9.30.  
5.Kalendarz Liturgiczny:
• wtorek (22 II) – święto Katedry św. Piotra Ap,
• środa (23 II) – wspomnienie św. Polikarpa bp i m,  
6.W tym tygodniu imieniny:  Leona, Ludomira, Zenobiusza, Eleonory, Roberta, Marty, Małgorzaty, Maksymiliana, Romany, Damiana, Macieja, Bogusza, Sergiusza, Wiktora, Cezarego, Mirosława, Aleksandra.  
7.Wszystkich jubilatów i solenizantów tego tygodnia oraz  wszystkich ludzi pracy zawierzamy wstawiennictwu bł. Ks. Jerzego i Matki Najświętszej. Niech Wam błogosławi Bóg Jeden w Trzech Osobach.  
8.Bóg zapłać za wszelkie dobro, za modlitwę, za wsparcie.

INFORMACJE DIECEZJALNE:
 

Sanktuarium Dzieci Fatimskich na os. Kasztanowym w Szczecinie zaprasza na Uroczystości Odpustowe, którym w sobotę, 26 lutego br., przy udziale Ks. Biskupa Henryka Wejmana, będzie przewodniczył o. Samuel Paweł Pacholski OSPPE, przeor Jasnej Góry.

Uprzejmie informujemy, że Archidiecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę odbędzie się w piątek, 8 kwietnia 2022 r.
W sprawie wyjazdu maturzyści kontaktują się ze swoimi katechetami.


W sobotę, 26 lutego br., o godz. 10.00 w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie, Ks. Biskup Henryk Wejman udzieli święceń diakonatu dwóm klerykom Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.