1. Dziękuję panu Arkowi za wykoszenie trawy. Paniom, dziękuję za kwiaty w naszej kaplicy i przygotowanie świątyni do niedzieli.

2. W tym tygodniu zostały zabezpieczone fundamenty. W najbliższych dniach chcemy przystąpić do ich ocieplenia.

3. Bóg zapłać za ofiary na fundusz budowlany. Dziękuję także za fundajcę pierwszego relikwiarza.

4. W tym tygodniu:
• poniedziałek (21 VIII) – wspomnienie św. Piusa X Pp

  • wtorek (22 VII) – wspomnienie NMP Królowej
  • czwartek (24 VIII) – święto św. Bartłomieja Apostoła
  • sobota (26 VIII)– uroczystość NMP Częstochowskiej

5. W przyszłą niedzielę o godz. 9.30 modlimy się w intencji Ojczyzny. Proszę o przyniesienie ze sobą krzyży, aby tak jak to robił nasz patron, ks. Jerzy, stawać przy krzyżu, zapatrywać się na Chrystusa ukrzyżowanego i modlić się pod krzyżem…

6. Imieniny: Bernarda, Samuela, Joanny, Kazimiery, Cezarego, Tymoteusza, Filipa, Jerzego, Bartosza, Haliny, Luizy, Ludwika, Józefa, Marii, Aleksandra.

7. Bóg zapłać za Wasze świadectwo wiary. Niech Wam błogosławi Bóg Wszechmogący, Ojciec, Syn i Duch Święty, a ks. Jerzy niech wyprasza potrzebne łaski.
Ks. Sylwester Marcula – proboszcz,
INFORMACJE DIECEZJALNE:

  • XXXI Piesza Pielgrzymka ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu odbędzie się w dniach od 23.08. do 25.08.br. Hasłem tegorocznej pielgrzymki będą słowa: „Ufam jak… św. Teresa z Lisieux”. Inauguracja pielgrzymki 23.08.br. podczas Mszy Św. o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie.