1. Dziękuję za wspólną modlitwę i adorację 19 października. Zapraszam za miesiąc na drugie spotkanie przygotowujące nas do 40 rocznicy śmierci ks. Jerzego Popiełuszki.

2. Dzisiejsza niedziela jest ustanowiona przez papieża Franciszka Niedzielą Słowa Bożego. Postarajmy się zatrzymać przy Bożym Słowie w naszych domach, czytając przynajmniej jeszcze raz nasz niedzielnik. Pamiętajmy o naszych Babciach w dniu dzisiejszym i Dziadkach, jutro. Otoczmy ich modlitwą i życzliwym słowem.

3. W tym tygodniu:
• środa (24 I) – św. Franciszka Ksawerego bp, dK
• czwartek (15 I) – nawrócenie św. Pawła – święto
• piątek (26 I) – Św. Tymoteusza i Tytusa bp

4. Za tydzień o godz. 9.30 modlimy się za Ojczyznę. Proszę o przyniesienie ze sobą krzyży.

5. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Anastazji, Wincentego, Rajmunda, Felicji, Rafała, Tymoteusza, Pawła, Miłosza, Elwiry, Pauliny, Jana, Przybysława, Angeli.

6. Powierzam Was Wszystkich i Wasze rodziny wstawiennictwu naszego patrona bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i Matki Najświętszej.

7. Bóg zapłać za Waszą obecność, świadectwo wiary i wspólną modlitwę.
Ks. Sylwester Marcula – proboszcz,

* „Dnia 2 lutego, w Święto Ofiarowania Pańskiego, w całym Kościele obchodzony jest Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, ustanowiony przez Świętego Jana Pawła II. Z tej okazji Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga zaprasza osoby konsekrowane posługujące w naszej Archidiecezji oraz wszystkich wiernych, w sobotę, 3 lutego 2024 r., na uroczystą Mszę Św., do Bazyliki katedralnej św. Jakuba Apostoła w Szczecinie, o godz. 12.00. Eucharystię poprzedzi konferencja i czuwanie modlitewne, które rozpocznie się o godz. 10.00″.
* “XXXIX Misterium Kolędowe”. 27 stycznia br.(sobota), o godz. 19.30 w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu wybitnych Szczecińskich Artystów. W koncercie weźmie udział ponad 100 muzyków, w tym dwa chóry Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego. Partie solowe zaśpiewa znakomita wokalistka jazzowa – Jolanta Szczepaniak,
a recytacje wykona aktor Teatru Współczesnego – Przemysław Walich. Kierownictwo muzyczne: Szymon Wyrzykowski.Organizator: Chór Akademicki im. Prof. Szyrockiego ZUT. Wstęp wolny”.