1. Dziękuję za przygotowanie kaplicy do świętowania niedzieli, szczególnie za wyczyszczenie ścian i sufitu prezbiterium z osadzającej się sadzy.
 2. W następną niedzielę Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 9.30. Na zakończenie ucałowanie relikwii bł. ks. Jerzego. Proszę o przyniesienie ze sobą krzyży.
 3. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek (22 VIII) – wspomnienie NMP Królowej
  • środa (24 VIII) – święto św. Bartłomieja Apostoła
  • piątek (26 VIII) – uroczystość NMP Częstochowskiej
  • sobota (27 VIII) – wspomnienie św. Moniki.
 4. Planujemy pielgrzymkę do Częstochowy (Torunia, Warszawy) w dniach 22-24 września. Koszt pielgrzymki ok. 500,00 zł. (2 noclegi, 2 śniadania,
  2 obiadokolacje, ubezpieczenie, podróż) – zapisy po Mszach św. przez wpłatę zaliczki 200,00 zł.
 5. Imieniny: Joanny, Kazimiery, Cezarego, Tymoteusza, Apolinarego, Filipa, Jerzego, Bartosza, Luizy, Ludwika, Józefa, Marii, Aleksandra.
 6. Wszystkich jubilatów i solenizantów tego tygodnia oraz wszystkich ludzi pracy zawierzamy wstawiennictwu bł. Ks. Jerzego i Matki Najświętszej. Niech Wam Bóg błogosławi.
 7. Bóg zapłać za Waszą obecność i modlitwę.
  Ks. Sylwester Marcula – proboszcz

OGŁOSZENIA DIECEZJALNE:
1. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, która odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia br. Inauguracja pielgrzymki nastąpi we wtorek podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym.


2. Zapraszamy do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych, które odbędą się w niedzielę, 28 sierpnia, przy kościele pw. św. Jadwigi Królowej w Choszcznie. Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony rozpocznie się o godz. 15.15. Od 16.40 do 20.30 występy artystyczne, zabawa dożynkowa
i degustacja potraw.