1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą kaplicę i byli na Mszę św. z ks. Biskupem. Dziękuję także za przygotowanie poczęstunku dla księży.
  Sakrament Bierzmowania przyjęli: Weronika Wyrwińska, Mateusz Ryba, Paweł Szlendak i Oliwier Hapanowicz.Pamiętajmy o nich w modlitwie.
 2. W tym tygodniu:
  • wtorek – 24 maja – Najświętsza Maryja Panna Wspomożycielka Wiernych,
  • czwartek – 26 maja – św. Filip Neri, prezbiter.
  • piątek – 27 maja – Msza św. za ZMARŁYCH POLECANYCH W WYPOMINKACH ROCZNYCH.
  • niedziela – 29 maja – Wniebowstąpienie Pańskie – Msza św. za Ojczyznę – proszę o przyniesienie ze sobą krzyży.
 3. W tym tygodniu imieniny: Heleny, Wiesławy, Ryty, Iwony, Juliana, Joanny, Zuzanny, Grzegorza, Urbana, Magdaleny, Filipa, Pauliny, Augustyna, Magdaleny.
 4. Wszystkich jubilatów i solenizantów tego tygodnia oraz wszystkich ludzi pracy zawierzamy wstawiennictwu bł. Ks. Jerzego i Matki Najświętszej. Niech Wam Bóg błogosławi.
 5. Bóg zapłać za budowanie wspólnoty parafialnej i wszelkie dobro.

Ks. Sylwester Marcula – proboszcz

INFORMACJE DIECEZJALNE:

Sanktuarium Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kobylance zaprasza wszystkich na pierwszą Uroczystość Odpustową ku czci Prymasa Tysiąclecia, która odbędzie się w sobotę, 28 maja br., w Kobylance. Uroczystej Mszy Świętej o godz. 12.00 przewodniczyć będzie Ks. Biskup Henryk Wejman. Liturgię poprzedzi wykład historyczny o godz. 10.00 oraz koncert muzyczny.

W poniedziałek, 6 czerwca br., będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, Głównej Patronki naszej Archidiecezji. Zapraszamy w tym dniu wszystkich Kapłanów, Osoby życia konsekrowanego i katolików świeckich do Katedry, aby o godz. 18.00 uczestniczyć w uroczystej Mszy Świętej pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. Liturgia ta będzie wspólnym dziękczynieniem Bogu za 50 lat naszej Diecezji i modlitwą błagalną w intencji Kościoła nad Odrą i Bałtykiem.