1. Dziękuję za pomoc w zorganizowaniu wspólnego wyjazdu dla najmłodszych do Majalandu.

2. Trwają prace przy fundamentach kościoła i w domu parafialnym. Dziękuję za modlitwę w tej intencji i wszelkie gesty pomocy.

3. Jeszcze dzisiaj można złożyć ofiary na rzecz CARITAS Lato 2024. Bóg zapłać.

Dzisiaj dzień Ojca—pamiętajmy o naszych ojcach w modlitwie i życzeniach.

4. W tym tygodniu:

• poniedziałek (24 VI) – uroczystość Narodzenie św. Jana Chrzciciela,

• piątek (28 VI) – wspomnienie św. Ireneusza bp m,

• sobota (29 VI) – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

5. Rodzicom młodzieży i dzieci wyjeżdżającym na obozy i kolonie przypominam o potrzebie wystosowania do wychowawców i organizatorów pisemnych próśb, by zadbali o spełnienie przez dzieci obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej niedzielnej.

6. Imieniny: Wandy, Zenona, Jana, Danuty, Donaty, Łucji, Wilhelma, Doroty, Pawła, Maryli, Cyryla, Władysława, Leona, Ireneusza, Piotra, Pawła.

7. Powierzam Was wstawiennictwu naszego patrona  bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i Matki Najświętszej.

8. Bóg zapłać za  Waszą obecność i wspólną modlitwę.

 Ks. Sylwester Marcula – proboszcz,

INFORMACJE DIECEZJALNE:

 • Zapraszamy do udziału w XXXIII Szczecińskiej Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 1 do 7 lipca br. Zapisy
i szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymki znajdują się na stronie: www.szczecinska-rowerowa.pl. Zapisy trwają do 28 czerwca br. Zapraszamy do udziału w pielgrzymowaniu na Jasną Górę.

• W poniedziałek, 1 lipca br. będziemy obchodzić Archidiecezjalny Dzień Ottonowy. Uroczyste Msze św. odbędą się w miejscach związanych
z obecnością św. Ottona.   Uroczysta Msza św. w każdym z miejsc Ottonowych rozpocznie się 1 lipca br. o godz. 18.00, Szczecin, Bazylika katedralna.