1. Przeżywamy uroczystość odpustową ku czci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Pamiętajmy o możliwości uzyskania odpustu za siebie lub za zmarłą osobę.
 2. Dziękuję za pomoc w przygotowaniach do dzisiejszej uroczystości. Pracy było wiele, ale dzięki zaangażowaniu wielu osób wszystko udało się przygotować. Wielkie Bóg zapłać!
 3. Dziękuję Instytutowi Pamięci Narodowej i Stowarzyszeniu Społecznemu „Grudzień 70 – Styczeń 71″ za ufundowanie i przekazanie Krzyża Męczeństwa Narodu Polskiego, zwanego Krzyżem Grudnia 70 z przymocowanym mniejszym krzyżem, wykonanym z katafalku, na którym stała trumna bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Krzyże te znajdowały się na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie i zostały nam przekazane, abyśmy pielęgnowali pamięć walk o wolność i niepodległość oraz o szczecińskim grudniu 70. Niech przyczyniają się także do wzrostu kultu związanego z osobą ks. Jerzego Popiełuszki – patrona naszej parafii.
 4. W tym tygodniu:
 • w piątek 28 października – św. Szymona i Judy Tadeusza Ap. – święto.
 1. W następną niedzielę:
  Msze święte o 9.30 (Msza św. za Ojczyznę – przynosimy krzyże) i 11.00 ,
  Msza Trydencka o 8.00.
  Wspólna modlitwa Różańcowa w niedzielę o godz. 10.30, a w ciągu tygodnia o 17.30.
 2. Imieniny: Marleny, Honorata, Rafała, Marcina, Antoniego, Darii, Bonifacego, Lucjana, Damiana, Iwony, Sabiny, Szymona, Tadeusza, Wioletty, Felicjana.
 3. Wszystkich zawierzam wstawiennictwu bł. Ks. Jerzego i Matki Najświętszej.
 4. Bóg zapłać, za Waszą obecność na procesji i na Mszy św. odpustowej.
  Ks. Sylwester Marcula – proboszcz