1. Dziękuję za wspólne przygotowanie Uroczystości odpustowej.

2. Dziś rozpoczynamy TYDZIEŃ MISYJNY pod hasłem „Misje sercem Kościoła”. Będziemy modlili się w intencji misji, a za tydzień ofiarami do puszek wesprzemy dzieło misyjne.

3. Nabożeństwa Różańcowe wg rozpiski z „niedzielnika”.

4. W tym tygodniu:
sobota (28 X) – święto św. Szymona i Judy Tadeusza Ap

5. Za tydzień – 29 października – o godz. 9.30 będziemy modlili się w intencji Ojczyzny – proszę o przyniesienie krzyży.

6. Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania zapraszam za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 na krótkie spotkanie.

7. Kartki z wypominkami można składać do pudełka, które znajduje się po prawej stronie, przy wyjściu z kaplicy. Ofiary składane z wypominkami przeznaczamy na budowę. Bóg zapłać.

8. Imieniny: Filipa, Salomei, Marleny, Seweryna, Honorata, Rafała, Marcina, Antoniego, Bonifacego, Darii, Lucjana, Damiana, Iwony, Sabiny, Szymona, Tadeusza.

9. Bóg zapłać za wspólne świętowanie uroczystości odpustowych. Niech Wam błogosławi Bóg Wszechmogący, Ojciec, Syn i Duch Święty, a ks. Jerzy niech wyprasza potrzebne łaski.
Ks. Sylwester Marcula – proboszcz,
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
Grzegorz Żurawski i Maria Bartoszewska, z parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki

INFORMACJE DIECEZJALNE:
*Zapraszamy do udziału w „Procesji ze Świętymi” we wtorek, 31 października br. Procesja wyruszy o godz. 20.00 z Jasnych Błoni, od Figury św. Jana Pawła II, do Katedry. Po procesji będzie odprawiona Msza Święta, która rozpocznie się około godz. 21.00.

*W Uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie zostaną odprawione Msze Święte w Kaplicy Głównej przy ul. Ku Słońcu o godz. 9.00, 12.00 i 15.00. Na Cmentarzu Zachodnim przy ul. Bronowickiej, w kaplicy zostanie odprawiona Msza Święta o godz. 12.00. Po Mszy Świętej nastąpi procesja modlitewna do pomnika Dziecka Utraconego.