1. Dziękuję za prace porządkowe w kaplicy i garażu. Za budowanie wspólnoty parafialnej.

2. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Za tydzień rozpoczynamy Adwent. Roraty dla wszystkich od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.
Poświęcenie lampionów na Mszy św. o godz. 11.00 – przynosimy własne lampiony.

3. Zachęcam do wzięcia udziału w akcji „Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach”. Proszę o przyniesienie artykułów spożywczych i chemii gospodarczej do 1 grudnia.

4. Przy wyjściu z kaplicy można nabyć świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” oraz opłatki (ofiary przeznaczamy na cele budowlane).

5. Od środy w naszej parafii będzie gościł ks. Anatol Wołoszyn, który będzie mnie zastępował. Proszę o życzliwe przyjęcie naszego gościa i modlitwę w mojej intencji na czas rekolekcji, które będę głosił.

6. W tym tygodniu:

  • czwartek (30 XI) – święto św. Andrzeja Ap.
  • pierwszy piątek (Spowiedź Święta od 17.30 do 18.00) i I sobota miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

7. Imieniny: Delfiny, Sylwestra, Konrada, Maksyma, Lesława, Zdzisława, Stefana, Błażeja, Andrzeja, Konstantego, Natalii, Edmunda, Balbiny, Pauliny.

8. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Niech Wam błogosławi Bóg Wszechmogący, Ojciec, Syn i Duch Święty, a ks. Jerzy niech wyprasza potrzebne łaski.
Ks. Sylwester Marcula – proboszcz,