1. Dziękuję za Waszą obecność i wspólną modlitwę. Przypominam, że nadal istnieje możliwość umówienia wizyty duszpasterskiej.
2. W piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego zwane potocznie Świętem Matki Bożej Gromnicznej, poświecenie świec podczas Mszy świętej. To także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, pamiętajmy o wszystkich zakonnikach i siostrach zakonnych oraz wszystkich żyjących radami ewangelicznymi we wspólnotach i zgromadzeniach.
3. W tym tygodniu:
• środa (31 I) wspomnienie św. Jana Bosko prezb

  • czwartek (1 II) – I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  • piątek (02 II) święto Ofiarowania Pańskiego – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego,
    o godz. 19.00 będzie poświęcenie medalików i krzyżyków, to także pierwszy piątek miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.
  • sobota (03 II) wspomnienie św. Błażeja bp – po Mszy św. błogosławieństwo świecami dla zachowania od choroby gardła i innych dolegliwości, rano odwiedziny chorych,
    a o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie scholę dziecięcą i chłopców przygotowujących się do służenia.

4. Imieniny: Juliana, Franciszka, Zdzisława, Macieja, Martyny, Jana, Ludwiki, Marceliny, Brygidy, Ignacego,Marii, Mirosława, Błażeja, Oskara, Hipolita.

5. Powierzam Was Wszystkich i Wasze rodziny wstawiennictwu naszego patrona bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i Matki Najświętszej.

6. Bóg zapłać za Waszą obecność, świadectwo wiary i wspólną modlitwę.
Ks. Sylwester Marcula – proboszcz,
INFORMACJE DIECEZJALNE:
*2 lutego, w Święto Ofiarowania Pańskiego, w całym Kościele obchodzony jest Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, ustanowiony przez Świętego Jana Pawła II. Z tej okazji Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga zaprasza osoby konsekrowane posługujące w naszej Archidiecezji oraz wszystkich wiernych, w sobotę, 3 lutego 2024 r., na uroczystą Mszę Św., do Bazyliki katedralnej św. Jakuba Apostoła w Szczecinie, o godz. 12.00. Eucharystię poprzedzi konferencja i czuwanie modlitewne, które rozpocznie się o godz. 10.00″.

* W kościele pw. Św. Dominika, Plac Ofiar Katynia 1 w Szczecinie 2 lutego br. (piątek)
o godz. 19.30 odbędzie się Jubileuszowy Koncert Sakralny Chóru Politechniki Morskiej w Szczecinie pod batutą P. Sylwii Fabiańczyk-Makuch. Koncert stanowi zwieńczenie obchodów 20-lecia istnienia chóru. Wybrzmią dzieła sakralne polskich i zagranicznych kompozytorów m.in. kolędy, pieśni świąteczne, gospel, utwory o tematyce morskiej.