1. Dziękuję za kolejny tydzień prac porządkowych na rzecz naszej parafii.
  W najbliższą sobotę, od godz. 11tej zapraszam do pomocy przy sprzątaniu dekoracji świątecznej i porządkowaniu gałęzi. To praca, którą mogą wykonać mężczyźni i kobiety. Zapraszam do wspólnego spędzenia czasu;)
 2. Dziękuję za wpłaty na projekt kościoła – zostało jeszcze kilak dni by dokonał się nasz mały/wielki „Cud Bożego Narodzenia”…
 3. Dziękuję za ofiary składane na dzisiejszą tacę – zostaną przeznaczone na ogrzewanie naszej kaplicy.
 4. W tym tygodniu:
  • wtorek (31 I) wspomnienie św. Jana Bosko prezb
  • czwartek (02 II) święto Ofiarowania Pańskiego – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego – I czwartek miesiąca – modlimy się o powołania.
  • piątek (03 II) wspomnienie św. Błażeja bp – modlitwy przez wstawiennictwo
  św. patrona po Mszach świętych.
  • sobota – I sobota miesiąca – 9.00 – Msza Trydencka – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi + 30 min. adoracji NSPJ.
 5. W czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego zwane potocznie Świętem Matki Bożej Gromnicznej, poświecenie świec podczas każdej Mszy świętej. To także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, pamiętajmy o wszystkich zakonnikach i siostrach zakonnych oraz wszystkich żyjących radami ewangelicznymi we wspólnotach i zgromadzeniach. Msza Trydencka
  o godz. 17.00, Msza św. 18.00 – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych przez dzieci przygotowujące się do I Spowiedzi i Komunii Świętej, zapraszam dzieci z Rodzicami – przynosimy świece chrzcielne.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie Żywego Różańca.
 7. Zachęcam do uzupełnienia zgłoszenia kolędowego i umówienia się na wizytę duszpasterską – nie ma możliwości umówienia się telefonicznie lub mailowo. Proszę o osobisty kontakt.
 8. Imieniny: Zdzisława, Franciszka, Józefa,Macieja, Martyny, Teofila, Marceli, Ludwiki, Jana, Brygidy, Ignacego, Seweryna, Marii, Mirosława, Błażeja, Oskara, Andrzeja, Weroniki, Joanny.
 9. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Powierzam Was Wszystkich i Wasze rodziny wstawiennictwu naszego patrona bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i Matki Najświętszej.
  Ks. Sylwester Marcula – proboszcz,