V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. Nabożeństwa Wielkopostne w naszej parafii:
 • Droga krzyżowa – piątek godz. 17.30.
 • Gorzkie żale – w przyszłą niedziela godz. 10.30 oraz (po Mszy Trydenckiej) ok. 17tej.
  Podczas nabożeństw Wielkopostnych (Droga krzyżowa i Gorzkie żale) można złożyć ofiarę na zakup figury Pana Jezusa do Bożego Grobu oraz na kwiaty – zebraliśmy już ponad połowę koniecznej sumy). Bóg zapłać za ofiarność i życzliwość.
 1. Rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych, w naszej parafii, będą w przyszłym tygodniu: Wielki Poniedziałek, Wielki Wtorek i Wielka Środa o 19.00 – zaplanujmy czas na te ćwiczenia duchowe.
 2. Bóg zapłać za prace na rzecz parafii. W minioną sobotę udało się częściowo uporządkować gałęzie na placu oraz pomalować kolejne elementy konstrukcji pierwszego namiotu.
  Bardzo dziękuję paniom za przygotowanie kaplicy do niedzieli.
  W najbliższą sobotę (9 kwietnia) planujemy kolejne działania. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w prace przy kaplicy na godz. 10.00.
 3. Codzienna modlitwa Różańcowa w intencji Ojczyzny w okresie Wielkiego Postu o godz. 17.30 (z wyjątkiem piątku i niedzieli – po Mszy św.).
 4. W przyszłą niedzielę (10.04.2022): – Niedziela Palmowa – poświęcenie Palm na każdej Mszy św.
  SUMA PARAFIALNA o godz. 11.00.
  MSZA TRYDENCKA o godz.9.30.
 5. Można włączyć się w dzieło Caritas poprzez: zakup świec, baranków czekoladowych i przynoszenie trwałej żywności. Bóg zapłać za ofiary, które składamy przy tej okazji.
 6. W tym tygodniu imieniny: Ryszarda, Pankracego, Ingi, Izydora, Ireny, Wincentego, Wilhelma, Krystiana, Jana, Dionizego, Julii, Marii.
 7. Wszystkich jubilatów i solenizantów tego tygodnia oraz wszystkich ludzi pracy zawierzamy wstawiennictwu bł. Ks. Jerzego i Matki Najświętszej. Niech Wam błogosławi Bóg Jeden w Trzech Osobach.
 8. Bóg zapłać za tworzenie naszej wspólnoty parafialnej.