1. Dziękuję za wspólnie spędzony czas podczas grilla parafialnego w dniu wczorajszym. Mam nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie tego typu.
  Dziękuję panu Marcinowi za polakierowanie ołtarza, ambony, tabernakulum
  i naczynia na wodę święconą oraz za zamontowanie kratek odpływowych przed wejściem do kaplicy.
 2. Dzisiaj po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca. Osoby, które chciałyby dołączyć do wspólnoty modlitewnej Żywego Różańca proszę o pozostanie po Mszy św. w kaplicy.
 3. Proszę o zapoznanie się z godzinami odprawianych Mszy św. w tym tygodniu.
  W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św (chrzcielna) o godz. 11.00.
  W II niedzielę miesiąca ofiary składane podczas Mszy św. przeznaczone są na budowę – Bóg zapłać za wsparcie. Za ofiarodawców i wszystkich, którzy nam pomagają modlimy się codziennie podczas Różańca za Ojczyznę.
 4. W tym tygodniu:
  • środa (6 VII) – bł. Marii Teresy Leduchowskiej – wspomnienie,
  • piątek (8 VII) – św. Jana z Dukli – wspomnienie.
 5. Imieniny: Jacka, Anatola, Tomasza, Malwiny, Elżbiety, Marii, Antoniego, Dominiki, Łucji, Estery, Eugeniusza, Weroniki, Zenona.
 6. Wszystkich jubilatów i solenizantów tego tygodnia oraz wszystkich ludzi pracy zawierzamy wstawiennictwu bł. Ks. Jerzego i Matki Najświętszej. Niech Wam Bóg błogosławi.
 7. Bóg zapłać za wszelkie dobro i pomoc.
  Ks. Sylwester Marcula – proboszcz
  PODZIĘKOWANIE
  Wspominając Liturgię z okazji Jubileuszu 50. lat istnienia Diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, którą Papież Paweł VI utworzył z wielkiej gorzowskiej Administratury Apostolskiej bullą Episcoporum Poloniae coetus 28 czerwca 1972 r., serdecznie dziękuję za uczestnictwo i wspólną modlitwę podczas Głównej Uroczystości obchodów tego Jubileuszu we wtorek, 28 czerwca br., w Archikatedrze Szczecińskiej.
  Niech Ziemia nad Odrą i Bałtykiem, przeniknięta błogosławieństwem Boga Najwyższego, pod szczególną opieką Maryi Matki Kościoła i Św. Ottona
  z Bambergu, rozkwita duchowo i pozwoli kolejnym pokoleniom owocnie pełnić zadania w służbie Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie.
  Wdzięczny za jedność we współdziałaniu dla dobra ludzi tworzących Kościół Szczecińsko-Kamieński, na wszelkie dobre dzieła z serca błogosławię.
  ks. Andrzej Dzięga – Arcybiskup Metropolita Szczecińsko-Kamieński