1. Dziękuję naszym Parafiankom za pomoc w uprzątnięciu śmieci z placu budowy oraz za ratowanie kalpicy po ulewach.

2. W tym tygodniu został wylany kolejny fragment ścian fundamentowych kościoła. Ku końcowi zmierzając prace tynkowania pietra w domu parafialnym. Bóg zapłać za modlitwę i wsparcie w tym dziele.

3. Dzisiaj ostatnia niedziela misiąca—modlimy sie w intencji Ojczyzny.

4. W tym tygodniu:

– w poniedziałek – 1 lipca – Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa oraz
św. Ottona z Bambergu, biskupa – patrona naszej archidiecezji.

– we wtorek – 3 lipca – św. Tomasza Apostoła,

– pierwszy czwartek miesiąca – modlimy się o nowe powołania,

– pierwszy piątek miesiąca – wynagradzamy NSPJ, Spowiedź święta
i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 19.45 do 21.00.

– pierwsza sobota miesiąca – 6 lipca – bł. Maria Teresa Ledóchowska, dziewicy i zakonnicy – wynagradzamy Niepokalenemu Sercu Maryi – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9.45 do 11.00. Odwiedziny chorych.

– pierwsza niedziala miesiąca – modlimy się ze wspólnotą Żywego Różańca.

5. Rodzicom młodzieży i dzieci wyjeżdżającym na obozy i kolonie przypominam o potrzebie wystosowania do wychowawców i organizatorów pisemnych próśb, by zadbali o spełnienie przez dzieci obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej niedzielnej.

6. Imieniny: Emilii, Lucyny, Haliny, Mariana, Jagody, Marii, Urbana, Jacka, Anatola, Tomasza, Malwiny, Teodora, Karoliny, Antoniego, Dominiki, Łucji.

7. Powierzam Was wstawiennictwu naszego patrona  bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i Matki Najświętszej.

8. Bóg zapłać za  Waszą obecność i wspólną modlitwę.

 Ks. Sylwester Marcula – proboszcz,

INFORMACJE DIECEZJALNE:

 • Zapraszamy do udziału w XXXIII Szczecińskiej Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 1 do 7 lipca br. Zapisy
i szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymki znajdują się na stronie: www.szczecinska-rowerowa.pl. Zapisy trwają do 28 czerwca br. Zapraszamy do udziału w pielgrzymowaniu na Jasną Górę.

• W poniedziałek, 1 lipca br. będziemy obchodzić Archidiecezjalny Dzień Ottonowy. Uroczyste Msze św. odbędą się w miejscach związanych
z obecnością św. Ottona.   Uroczysta Msza św. w każdym z miejsc ottonowych rozpocznie się 1 lipca br. o godz. 18.00, Szczecin, Bazylika katedralna.