1. Bardzo dziękuję za zaangażowanie w prace związane z uroczystościami odpustowymi. Każdemu, kto poświęcił swój czas, ofiarował swoją pracę, pieniądze i dobro, którego owocem była piękna uroczystość – Wielkie Bóg zapłać!
  Mam nadzieję, że wspólnie przeżyte chwile przyczynią się do integracji naszej społeczności.
  W najbliższą sobotę zapraszam od godz. 10.00 osoby, które mogą pomóc w porządkowaniu terenu kościelnego.
 2. Proszę o wypełnienie kartek z imionami zmarłych i złożenie ich w skrzynce przygotowanej przy wyjściu z kaplicy. Za naszych bliskich zmarłych modlimy się przez cały miesiąc listopad.
  Ofiary składane przy tej okazji przeznaczamy na opłaty związane z przyłączem prądowym. Bóg zapłać!
 3. Dziękuję Instytutowi Pamięci Narodowej i Stowarzyszeniu Społecznemu „Grudzień 70 – Styczeń 71″ za ufundowanie i przekazanie Krzyża Męczeństwa Narodu Polskiego, zwanego Krzyżem Grudnia 70 z przymocowanym mniejszym krzyżem, wykonanym z katafalku, na którym stała trumna bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Krzyże te znajdowały się na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie i zostały nam przekazane, abyśmy pielęgnowali pamięć walk o wolność i niepodległość oraz o szczecińskim grudniu 70. Niech przyczyniają się także do wzrostu kultu związanego z osobą ks. Jerzego Popiełuszki – patrona naszej parafii.
 4. Rozpoczynamy wizytę duszpasterską w domach. Można wypełnić zgłoszenie i umówić się na dogodny termin, aby ksiądz przyszedł z błogosławieństwem i modlitwą.
 5. W tym tygodniu:
  • pierwszy czwartek miesiąca – Modlitwy o powołania.
  • pierwszy piątek miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu
  i Spowiedź św. od godz. 16.30 – 17.30.
  • pierwsza sobota miesiąca – odwiedziny chorych.
 6. W Uroczystość Wszystkich Świętych: 8.00 Msza Trydencka, 9.30 i 11.00 Msze Święte.
  W Dzień Zaduszny: 17.30 Msza Trydencka, 18.30 Msza Święta.
 7. Imieniny: Zenobii, Przemysława Edmunda, Krzysztofa, Ambrożego, Sylwii, Marcina, Huberta, Karola, Olgierda, Elżbiety, Sławomira, Dominika i nas wszystkich.
 8. Wszystkich zawierzam wstawiennictwu bł. Ks. Jerzego i Matki Najświętszej.
 9. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.
  Ks. Sylwester Marcula – proboszcz