1. Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarza was i Wasze rodziny swoim błogosławieństwem. Daje pokój serca i radość z tego, że z Nim możemy pokonać to co niemożliwe…
 2. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przebieg Triduum Paschalnego. Szczególne słowa wdzięczności kieruję dla grupy śpiewającej, służby liturgicznej, osób czytających, sprzątających, przygotowujących ciemnicę i grób Pański oraz wszystkich, którzy złożyli ofiary na kwiaty i na jałmużnę Wielkopostną.
 3. Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego – codziennie Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszą świętą.
 4. Odwiedziny chorych w sobotę 6 kwietnia – po Mszy św. porannej.
 5. Od przyszłej soboty wieczorna Msza św. będzie Mszą św. z formularzem niedzielnym.
 6. I Niedziela Wielkanocna, to Niedziela Miłosierdzia Bożego w tym roku przeżywana pod hasłem „Dzień dobra”. Ofiarami do puszek wesprzemy działalność CARITAS
 7. Imieniny: Beniamina, Gwidona, Balbiny, Grażyny, Teodora, Władysława, Franciszka, Ryszarda, Ingi, Pankracego, Izydora, Wacława, Ireny, Wincentego, Wilhelma.
 8. Powierzam Was wstawiennictwu naszego patrona bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i Matki Najświętszej.
 9. Bóg zapłać za Waszą obecność i wspólną modlitwę.
  Ks. Sylwester Marcula – proboszcz,
  INFORMACJE DIECEZJALNE:
  • Ksiądz Proboszcz Parafii pw. Świętej Rodziny w Szczecinie serdecznie zaprasza w rocznicę odejścia do Domu Ojca Św. Jana Pawła II, we wtorek 2 kwietnia br. na Apel Jasnogórski i czuwanie modlitewne przy Figurze Św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach. Rozpoczęcie modlitwy o godz. 21.00.
 • 2 kwietnia br. rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Ochronę Życia, który potrwa, do Dnia Świętości Życia przypadającego wyjątkowo w tym roku na 8 kwietnia. W czasie Tygodnia Modlitw o Ochronę Życia podczas każdej Mszy św. będziemy modlić się o ochronę życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
Anastazja Aleksandra Alkśnin i Paweł Piotrowicz.