1. Dziękuję dzieciom i dorosłym za wczorajszą pomoc w posprzątaniu dekoracji świątecznych i przygotowaniu kaplicy do liturgii.

2. Przypominam, że przez cały czas istnieje możliwość umówienia się na wizytę duszpasterską.

3. Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczamy na cele budowlane. W ostatnim czasie zostało ułożone zbrojenie nadproży i belek nośnych stropu. Po wykonaniu szalunków będziemy je wylewali.

4. W tym tygodniu:

 • poniedziałek (05 II) – wspomnienie św. Agaty dz m. – poświęcenie chleba, soli i wody,
 • wtorek (06 II) – wspomnienie św. Pawła Miki i Tow, mm,
 • sobota (10 II) – wspomnienie św. Scholastyki dziewicy,
  – o godz. 10.00 zapraszam na Mszę św., a potem na spotkanie młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 • niedziela (11 II) – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Po Mszach św. istnieje możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.

5. Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Joanny, Agaty, Jakuba, Doroty, Ryszarda, Romualda, Romana, Jana, Piotra, Cyryla, Apolonii, Eryki, Elwiry, Jacka, Scholastyki.

6. Powierzam Was wstawiennictwu naszego patrona bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i Matki Najświętszej.

7. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.
Ks. Sylwester Marcula – proboszcz,
INFORMACJE DIECEZJALNE:

 • Rozpoczyna się rekrutacja do przedszkola i szkół prowadzonych przez Centrum Edukacyjne Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, Szczecin, al. Wojska Polskiego 76, tel. 91 423 38 57.
 • Kustosz Sanktuarium Dzieci Fatimskich na os. Kasztanowym w Szczecinie zaprasza wszystkich wiernych do udziału w uroczystościach odpustowych, które odbędą się
  w sobotę, 24 lutego br. Uroczystości przeżywane w kontekście liturgicznego wspomnienia Dzieci Fatimskich (20 lutego).
  godz. 16.30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa, Litania do Świętych Franciszka i Hiacynty Marto;
 • godz. 17.00 – Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Bp. Henryka Wejmana;
 • po Mszy Świętej nastąpi indywidualne błogosławieństwo dzieci.