V NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Dzisiaj na sumie modlimy się w intencjach Żywego Różańca – wstawiennictwu Maryi będziemy polecali osoby chore, ich rodziny oraz opiekunów osób chorych i pracowników służby zdrowia, by ich służba pełniona z miłością przynosiła pomoc, pocieszenie i nadzieję cierpiącym. Przypominamy o zamieszczonym na stronie parafii harmonogramie zmiany tajemnic i aktualnych intencjach Żywego Różańca. Prosimy o korzystanie z tej formy informacji. Po Mszy św. zmiana tajemnic i spotkanie.  
2.Po Mszy św. poświęcenie jabłek św. Błażeja oraz soli, wody i chleba św. Agaty. Jeśli ktoś potrzebuje, to także błogosławieństwo gardeł.  
3.Zapraszamy do wspólnej, codziennej modlitwy Różańcowej w intencji Ojczyzny (oraz o szybką kanonizację ks. Jerzego Popiełuszki, za rodziny, za naszą parafię i w intencjach własnych).
Różaniec odmawiany jest:
– w dni powszednie o 17.30,
– w niedzielę i uroczystości przed Sumą parafialną czyli o godz. 10.45.  
4.W środę Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy,
W czwartek po Mszy św. Litania do bł. ks. Jerzego Popiełuszki,
W piątek (11.02.2022) – Msza św. z cyklu „Niedokończone Msze Wołyńskie” – godz.  18.00 – zaprośmy naszych bliskich do wspólnej modlitwy za tych, którzy zginęli na Wołyniu.
Po Mszy św. Sakrament Namaszczenia chorych.  
5.W tym tygodniu
Msze św.:
Wtorek  –  9.30:
Środa, czwartek i piątek  – 18.00  
Msze Trydenckie: Poniedziałek i wtorek – 18.00  
W przyszłą niedzielę:
SUMA PARAFIALNA o godz. 11.00.
MSZA TRYDENCKA o godz. 16.00.  
6.Kalendarz Liturgiczny:
• czwartek (10 II) – wspomnienie św. Scholastyki dziewicy
• piątek (11 II) – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego   
7.W tym tygodniu imieniny: Doroty, Bogdana, Pawła, Ryszarda, Teodora, Eugenii, Hieronima, Sebastiana, Honorata, Apolonii, Eryki, Cyryla, Elwiry, Jacka, Scholastyki, Lucjana, Olgierda, Grzegorza, Radosława, Modesta.  
8.Wszystkich jubilatów i solenizantów tego tygodnia oraz  wszystkich ludzi pracy zawierzamy wstawiennictwu bł. Ks. Jerzego i Matki Najświętszej. Niech Wam błogosławi Bóg Jeden w Trzech Osobach.  
9.Bóg zapłać za wszelkie gesty życzliwości, za modlitwę, wsparcie materialne i każde dobro, którego od Was doświadczam.