I Niedziela Wielkiego Postu

1.Bardzo dziękuję pani Jadzi i Bogusi za prace przy odnawianiu stacji Drogi krzyżowej oraz za porządki w kaplicy. Panu Zbyszkowi i pani Ewie z dziećmi za prace porządkowe wokół kaplicy. Panu Marcinowi za wymianę zamka w drzwiach i wzmocnienie dachu drugiego namiotu. W najbliższe soboty (12 i 19 marca) planujemy prace przy kaplicy. Zapraszam szczególnie mężczyzn, którzy chcieliby włączyć się w te działania.  
2.Zapraszam do udziału w codziennej modlitwie Różańcowej w intencji Ojczyzny. W okresie Wielkiego Postu Różaniec odmawiany jest codziennie o godz. 17.30 (z wyjątkiem piątku – po Mszy św.).  
3.W najbliższym tygodniu:
– we wtorek – 8 marca – Dzień kobiet – wszystkim paniom składam najlepsze życzenia, by czuły się kochane i potrzebne każdego dnia.
Niedokończone Msze Wołyńskie – Msza św. w piątek o godz. 18.00.
Droga krzyżowa – piątek godz. 17.30.
Gorzkie żale – niedziela godz. 10.30.  
Podczas nabożeństw Wielkopostnych (Droga krzyżowa i Gorzkie żale) zbierane są ofiary na zakup figury Pana Jezusa do Bożego Grobu. Bóg zapłać za ofiarność i życzliwość.
– Spotkanie kandydatów do Bierzmowania (z klas: 6, 7 i 8) w przyszłą niedzielę o godz. 14.00.  
4.MSZE ŚWIĘTE w tym tygodniu
Msza święta: Poniedziałek – godz. 17.00,
wtorek – 9.00,
środa – godz. 18.00,
czwartek – 9.00,
piątek – godz. 18.00.  
Msza Trydencka:
Poniedziałek – godz. 18.00,
 wtorek – 8.00,
środa – godz. 17.00,
czwartek – 8.00,

piątek 16.45.  
W przyszłą niedzielę (13.03.2022):
SUMA PARAFIALNA o godz. 11.00.
MSZA TRYDENCKA o godz. 16.00.  
5.Przez cały Wilki Post modlimy się o pokój na Ukrainie. Naszymi ofiarami materialnymi do puszek będziemy mogli wspomóc Naród Ukraiński także w tą niedzielę. Z ostatniej zbiórki zebraliśmy kwotę 250,00 zł, którą przekazaliśmy na zakup środków opatrunkowych.  
6.Od przyszłej niedzieli będzie można włączyć się w Wielkanocne dzieło Caritas poprzez: zakup świec, baranków czekoladowych i przynoszenie trwałej żywności.  
7.W tym tygodniu imieniny:  Róży, Jordana, Wiktora, Tomasza, Perpetuy, Felicyty, Beaty, Wincentego, Jana, Franciszki, Katarzyny, Cypriana, Marcela, Aleksandra, Ludosława, Konstantyna, Benedykta, Grzegorza, Józefiny, Alojzego.  
8.Wszystkich jubilatów i solenizantów tego tygodnia oraz  wszystkich ludzi pracy zawierzamy wstawiennictwu bł. Ks. Jerzego i Matki Najświętszej. Niech Wam błogosławi Bóg Jeden w Trzech Osobach.  
9.Bóg zapłać za modlitwę i każdy gest życzliwości.