1. Dziękuję panu Robertowi za pomoc przy pracach na placu, i uporządkowaniu kaplicy po zalaniu przez deszcz.

2. Rozpoczęliśmy sierpień – miesiąc trzeźwości, ofiarujmy swoją abstynęcję w konkretnych intencjach.

3. W minionym tygodniu ukończyliśmy układanie bloczków fundamentowych domu parafialnego. Długo oczekiwany licznik prądowy powinien zostać podłączony do połowy sierpnia. Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczamy na fundusz budowlany – Bóg zapłać za Waszą otwartość i hojność oraz za wpłaty na konto parafialne.

4. W tym tygodniu:
• wtorek (08 VIII) – wspomnienie św. Dominika prezbitera

• środa (09 VIII) – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża dziewicy współpatronki Europy

• czwartek (10 VIII) – święto św. Wawrzyńca diakona i męczennika

• piątek (11 VIII) – wspomnienie św. Klary dziewicy

5. Bóg zapłać za ofiary składane na relikwiarze – na relikwie św. Jana Pawła II i św. bp. Józefa Bilczewskiego. Zebraliśmy już kwotę potrzebną na zakup jednego relikwiarza. Można go zobaczyć przy wyjściu z kaplicy.

6. W przyszłą niedzielę (13 VIII) będą zbierane do puszek ofiary na KUL i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego. Za te ofiary bardzo dziękujemy.

7. Imieniny: Sławy, Jakuba, Oktawiana, Kajetana, Doroty, Cypriana, Emiliana, Dominika, Romana, Ryszarda, Edyty, Borysa, Wawrzyńca, Klary, Zuzanny, Filomeny, Lecha, Euzebii.

8. Bóg zapłać za Waszą obecność na Eucharystii. Niech Wam błogosławi Bóg Wszechmogący, Ojciec, Syn i Duch Święty, a ks. Jerzy niech wyprasza potrzebne łaski.
Ks. Sylwester Marcula – proboszcz,