1. Wyrażam wdzięczność J. E. Ks. Arcybiskupowi Andrzejowi Dziędze za odwiedzenie naszej parafii. Jesteśmy wdzięczni za zainteresowanie naszą wspólnotą, wsparcie, modlitwę, dobre słowo i błogosławieństwo.
 2. Dziękuję za wczorajsze prace na rzecz naszej parafii: udało się zrobić konstrukcję do zadaszenia prezbiterium oraz rozciągnąć folię, tak aby woda nie gromadziła się pod płytami zadaszenia. Dziękuję za przygotowanie kaplicy do dzisiejszej liturgii oraz prace na placu.
  W najbliższą sobotę, od godz. 11 tej zapraszam do dalszych prac na placu kościelnym. Spróbujmy ofiarować tyle czasu ile jesteśmy w stanie poświęcić, żeby przygotować teren do pierwszych wykopów…
 3. Nasze zaangażowanie w akcję „Cud Bożego Narodzenia” ciągle trwa. Zachęcam do dzielenia się tą informacją z innymi . Mam nadzieję, że do końca stycznia uda się zrealizować projekt kościoła. Proszę o modlitwę w tej intencji.
 4. Ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczamy na cele projektowe. Bóg zapłać za zrozumienie, wsparcie oraz modlitwę w tej intencji.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 (czyli o godz. 10.30) – zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej.
 6. Zachęcam do uzupełnienia zgłoszenia kolędowego i umówienia się na wizytę duszpasterską.
 7. Imieniny: Seweryna, Mścisława, Teofila, Marceliny, Marianny, Juliana, Wilhelma, Dobrosława, Anny, Honoraty, Teodozjusza, Matyldy, Grety, Arkadiusza, Małgorzaty, Bogumiły, Weroniki, Hilarego, Feliksa, Krystiana, Niny.
 8. Powierzam Was Wszystkich i Wasze rodziny wstawiennictwu naszego patrona bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i Matki Najświętszej.
 9. Bóg zapłać za Waszą obecność, świadectwo wiary i wspólną modlitwę.
  Ks. Sylwester Marcula – proboszcz,