1. Dziękuję za ofiary składane dzisiaj na tacę. Przeznaczamy je na fundusz budowlany. W minionym tygodniu udało się wylać część ław fundamentowych kościoła oraz drugą część tzw. chudego betonu.

2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.

3.  W niedziele 16 i 23 czerwca kwesta do puszek na rzecz CARITAS Lato 2024. Bóg zapłać za ofiary.

4. W tym tygodniu:

• wtorek (11 VI) – wspomnienie św. Barnaby Ap

• czwartek ( 13 VI) – wspomnienie św. Antoniego z Padwy prezb dK

• piątek (14 VI) – wspomnienie bł. Michała Kozala bp m

5. Imieniny: Pelagii, Felicjana, Małgorzaty, Bogumiła, Barnaby, Feliksa, Leona, Janiny, Jana, Lucjana, Antoniego,Walerego, Elizy, Elwiry, Jolanty, Witolda.

6. Powierzam Was wstawiennictwu naszego patrona  bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i Matki Najświętszej.

7. Bóg zapłać za  Waszą obecność i wspólną modlitwę.

  Ks. Sylwester Marcula – proboszcz,

INFORMACJE DIECEZJALNE:

• We wtorek, 02. lipca 2024 r., w święto Zakończenia Nawiedzenia św. Elżbiety przez Maryję, noszące staropolski tytuł „Matki Bożej Jagodnej”,
o godzinie 17:00 – w drugą rocznicę koronacji łaskami słynącego wizerunku MB Niepokalanej w Resku – serdecznie zapraszam do udziału w uroczystej Mszy świętej dziękczynnej i osobistego nawiedzenia Sanktuarium Maryi Reskiej, by wypraszać przed jej Cudownym Wizerunkiem wszelkie potrzebne dla siebie i bliskich łaski.

• We wtorek, 11 czerwca, obchodzimy 37. rocznicę wizyty Św. Jana Pawła II w Szczecinie. Zapraszamy w tym dniu na czuwanie modlitewne, które rozpocznie się o godz. 20.30 przy figurze św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Wspólną modlitwą pragniemy wyrazić Bogu dziękczynienie za obecność św. Jana Pawła II na szczecińskiej ziemi i prosić przez Jego wstawiennictwo w naszych potrzebach.